Dzień Seniora

10 kwietnia odbyło się w ramach edukacji regionalnej spotkanie międzypokoleniowe, a które zaprosiliśmy Seniorów z Naszej okolicy. Podczas wydarzenia uczniowie przedstawili układ wokalno - taneczny, klasa 1d oraz dzieci ze świetlicy zadawały zgromadzonym gościom pytania dotyczące ich czasów szkolnych, ulubionych zabaw i czasu wolnego w latach dzieciństwa. Oglądaliśmy również zdjęcia, pamiętniki, książeczki z czasów szkolnych Naszych gości. Widzieliśmy starsze fotografie szkoły. Następnie uczestniczyliśmy w karaoke. Na koniec uczniowie mogli wspólnie z gośćmi wykonać prace plastyczne związane ze śląskimi legendami, zagrać w szachy, gry planszowe, a przede wszystkim spędzić wspólnie czas. Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie.